Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września uroczyście zainaugurowano rok szkolny 2023/2024 . Na boisku szkolnym zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice.

Spotkanie poprowadziła pani Agata Michałowska, która w krótkim wstępie przypomniała zebranym,  o jakże ważnym wydarzeniu, jakim jest rocznica wybuchu II wojny światowej. Następnie pani dyrektor Izabela Ziętara, w swoim przemówieniu, zachęcała uczniów, by naukę potraktowali jak podróż. By stali się zuchwałymi śmiałkami, którzy pobudzając wyobraźnię, odnajdą nieodkryte drogi i maleńkie ścieżki, które pomogą im w realizacji marzeń. Zachęcała, by szli naprzód, niezależnie od tego jak trudne decyzje będą musieli podjąć i bez względu na to, ile chaosu jest dookoła, zdobywali swoje szczyty.